VÝLET DO JELKY II.A A I.A


Tohtoroční prváci, žiaci I.A, boli dňa 6.6.2017 po prvý raz na školskom poldňovom výlete spolu so žiakmi II.A a so svojimi pani učiteľkami Evkou Glasovou a Lýdiou Drahusovou. Počasie nám prialo, nálada bola výborná, zážitkov sme si priviezli veľa.

V Hamuliakove na farme sme videli zvieratká domáce aj voľne žijúce, naše aj cudzokrajné, vypočuli sme si o nich príbehy, mohli si ich pohladkať.

V Jelke sme mohli vojsť do ozajstného vodného mlyna, preliezť ho od prízemia po podkrovie, všetko si prezrieť, všetkého sa dotknúť. Miestny sprievodca nám aj mlyn pustil, síce ho točila elektrina, ale ako stekala voda po lopatkách kolesa, to bolo efektné. Prváci po prvýkrát vedeli sami napísať do pamätnej knihy poďakovanie s podpismi. Výlet sme si užili všetci, prváci aj druháci.

 

Zodpovedné:  Mgr.L. Drahusová, Mgr. E. Glasová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.