O POHÁR TRNÁVKY – 3. ročník


Dňa 7.6.2017 sa uskutočnil 3.ročník futbalového turnaja „O pohár Trnávky“. Pozvanie na turnaj prijalo 5 škôl z MČ Ružinov. Súťažilo sa v kategóriách mladší a starší žiaci. Pod taktovkou certifikovaného rozhodcu športovci odohrali kvalitné zápasy. V skupine mladších žiakov zvíťazilo družstvo ZŠ Drieňová, 2.m – ZŠ Ostredková a 3.m – ZŠ Kulíšková. V skupine starších zvíťazilo opať družstvo ZŠ Drieňová, 2.m – ZŠ Ostredková a 3.m – domáce družstvo ZŠ Vrútocká. Víťazi obdržali poháre – futbalové trofeje.

 

Dňa 8.6.2017 sa uskutočnila atletická súťaž žiakov 1.stupňa „O pohár Trnávky“. Súťaže sa zúčastnilo6 škôl z MČ Ružinov. Súťažilo sa v disciplínach : 1.a 2. roč. – beh na 40 metrov, 3.a 4.roč. – beh na 50 metrov, skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou, štafeta. Celkovým víťazom v atletike sa stalo družstvo ZŠ Kulíšková, 2.m. ZŠ Vrútocká a 3.m. ZŠ Nevädzová. Víťazné družstvá obdržali trofeje – poháre. Ocenení boli aj najmladší súťažiaci.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.