Vianočný bazár


Pod vedením koordinátorky a zodpovedných pedagógov sa v našej telocvični dňa 13.12.2019 uskutočnil charitatívny VIANOČNÝ BAZÁR. Predávajúci si mohli stôl — miesto objednať vopred. Predávali to, čo vyrobili doma, t.j. handmade. Výťažok zo vstupného a rezervácie stolov sme poslali nadácii Deťom s rakovinou: 428,22 eur. Nakupujúci sa mohli občerstviť v bufete. Ten ponúkal lokše s kačacou masťou, štrúdľu,  punč a vianočný čaj. Naša škola dostala aj ďakovný email za výťažok, ktorý sme poslali nadácii. Žiaci si mohli v tvorivých dielňach vyrobiť výrobok s vychovávateľkami.


Zodovední: Mgr. A. Boledovičová — koordinátorka+ pedagógovia: Mgr. L. Srnka, Mgr.I. Viglašová,  PaedDr. D. Balážková,  Mgr. E. Glasová, Mgr. Z. Vozárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.