PRVÁCKA TRIEDA /I.B/


Žiakov I.B spolu s rodičmi privítala v novom šk. roku 2.9. 2019 TU Ivetka v triede s novým nábytkom aj výzdobou. Maličkí prváčikovia sa potešili  novým písankám, šlabikárom, matematickým pracovným zošitom, novým predmetom:výtvarnou výchovou, telesnou výchovou a ďalšími predmetmi. Nové pravidlá, ktoré zaviedla pani učiteľka si museli žiaci osvojiť čo najrýchlejšie. TU pomáha bábka ku šlabikáru MIMO- mimozemšťan. Počas víkendov  táto bábka navštevuje všetkých: p. učiteľku Ivetku a aj žiakov I.B triedy. Tento celoročný projekt čitateľskej gramotnosti budú tvoriť fotky s textami. Na záver roka ich TU bude prezentovať na TA ZR i na webe našej školy.


Zodpovedná: Mgr. Iveta Viglašová – TU I. B triedy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.