Prezentácia tenisovej akadémie Dominiky Cibulkovej 13.9.2019


Dňa 13.9. 2019 v piatok bol pre žiakov prvého stupňa obrovským zážitkom. Našu školu navštívila naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková s manželom a trénermi, aby prezentovali Dominikinu tenisovú akadémiu. Jej manžel je bývalým žiakom našej ZŠ. Na úvod tejto skvelej akcie  ich privítala RŠ RNDr. Darina Bezáková. Tréneri  rozdelili žiakov do skupín. Každá skupina súťažila v rôznych športovo-tenisových disciplínach. Najšikovnejší získali diplom a každé dieťa podpisovú kartu od Dominiky a aj  prihlášku pre rodičov do jej tenisovej akadémie.


Zodpovední: TU I. stupňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.