Medzinárodný deň detí 2015


Na Medzinárodný deň detí sme si medzi triedami urobili malý turnaj zdatnosti a zahrali sme si športovú hru Zberači diamantov a lúpežníci. Najväčší počet bodov a zároveň na 1. mieste skončili žiaci druhého ročníka. Na 2. mieste sa umiestnili žiaci z III.B a na 3. mieste boli štvrtáci. Pre všetkých žiakov si žiaci z III.B pripravili malé prekvapenie a zatancovali tanec k známej pesničke Happy, ktorým roztancovali nielen žiakov, ale i pani zástupkyňu a pána učiteľa. Nakoniec tretiaci naučili tanček aj ostatných žiakov.

Zodpovedná: Mgr. Darina Koršňáková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.