EKOTOPFILM

V hoteli Tatra prebieha od 25.5. – 29.5. 2015 premietanie filmov EKOTOPFILMENVIROFILM. K divákom sa tak dostanú kvalitné dokumentárne filmy venované trvalo udržateľnému spôsobu života, ochrane životného prostredia, zmene v správaní sa človeka k prírode a v neposlednom rade technologickým a procesným inováciám, ktoré vedú k efektívnejšiemu využívaniu zdrojov našej planéty. Premietania filmov sa zúčastnili 25.5.2015 žiaci V.B, VI.B a VII.A triedy. Žiaci si pozreli filmy: Príbeh jedného duba, Divoký ako korytnačka zelenkastá, Garantovaná výživa, Učiteľ a Aby vás smeti bavili.

Po premietnutí filmov si žiaci vyskúšali rôzne zaujímavé aktivity.

Zodpovedné za akciu: B.Lešová, I.Šišoláková, D.Bezáková