V mesiaci október sa na našej škole uskutočnil zber starých mobilov v rámci projektu „Recyklohry“. Spolu sme vyzberali 162 mobilov.
Najúspešnejšími triedami v zbere boli:
| Trieda | Počet mobilov |
| 2.B | 45 |
| 4.A | 41 |
| 4.C | 29 |
Najúspešnejšími žiakmi v zbere boli:
| Žiak | Trieda | Počet mobilov |
| Beláňová Emma | 4.A | 30 |
| Vyrobík Juraj | 4.C | 29 |
| Pakan Alexander | 2.B | 18 |
Naše poďakovanie samozrejme patrí všetkým, ktorí sa do zberu zapojili a doniesli hoci len jeden starý mobil.
Koordinátorky : Mgr. Zuzana Kanisová a Ing. Ivana Šišoláková
[fancygallery id=”20″ album=”608″]