Výstava na Ministerstve životného prostredia


11.2.2016 sa žiaci V.A, V.B a VI.B. zúčastnili výstavy na Ministerstve životného prostredia. Putovná interaktívna výstava „Kolmý riečny breh –najlepšie miesto pre život” približuje život troch druhov vtákov – rybárika riečneho, včelárika zlatého a brehule hnedej. Výstavu  pripravilo Bratislavské regionálne ochranárske združenie (BROZ) . Ponúka možnosť environmentálnej výchovy pre školy hravou a zaujímavou formou, poukazuje na význam ochrany cieľových druhov a najmä potrebu ochrany prostredia, v ktorom žijú a nachádzajú svoju potravu.

Zodpovedná za akciu: Ivana Šišoláková

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.