VIANOČNÝ PROGRAM I. STUPŇA


Žiaci I.stupňa sa posledný deň 21.12. pred Vianočnými prázdninami rozlúčili krásnym vianočným programom, ktorý pripravili triedne učiteľky I.A, I.B, I.C, II.A, III.A, III.B a IV.B triedy  so ZRŠ Mgr. Jankou Santerovou, ktorá všetkým prítomným zaželala nielen krásne a veselé Vianoce, ale i všetko najlepšie v novom roku 2018. Pesničky, koledy, básničky aj o zime, ale hlavne o najkrajších sviatkoch v roku potešili každé srdiečko a navodili nádhernú sviatočnú atmosféru. Štvrtákov / zo IV.B/, ktorí si pripravili celé vianočné pásmo, sprevádzal na gitare pán Ján Boledovič.

 

Zodpovedné: ZRŠ Mgr. J. Santerová, Mgr. D. Bošková, Mgr. K. Slebodníková, Mgr. P. Kajošová, Mgr. L. Drahusová, Mgr. E. Glasová, Mgr. I. Viglašová, Mgr. A. Boledovičová

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.