Vianočný handmade bazár


Opäť sa na našej škole konal Vianočný handmade bazár.  Žiaci si mohli vopred mohli objednať miesto (stôl) na predaj svojich ručne vyrobených výrobkov. Kupujúci si zasa vyberali z množstva originálnych výrobkov. Občerstviť sa dalo vianočným punčom, čajom, lokšami, štrúdľou i pagáčmi. Príjemnú atmosféru dopĺňala vianočná hudba. Výťažok zo vstupného a miest -stolov 125 eur sme darovali nadácií „Deťom s rakovinou, n.o“ v Bratislave. 

Zodpovedné za akciu: Mgr. A. Boledovičová, Mgr. I. Viglašová, PaedDr. D.Balážková,Mgr. K. Slebodníková, ZRŠ Mgr. J. Santerová, Mgr. E. Glasová 

Pomoc s prípravou akcie: Mgr. J. Pastoreková

Hudbu zabezpečil: Mgr. L. Srnka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.