Pečenie v Bibiane – Poznaj svoje mesto a Turistický krúžok


Žiaci z krúžkov Poznaj svoje mesto a Turistický návštívili 15.12.2018 Bibianu, kde si mohli upiecť perníčky a vyzdobiť si ich podľa vlastnej fantázie. Pozreli aj výstavu japonských rozprávok, japonskú kultúru, skladali origami. Taktiež ich očarili práce maliara Viktora Kubala, zaujala ich aj výstava z obdobia Rakúsko – Uhorska a odfotografovali sa v drevenom lietadle s M.R. Štefánikom. Na záver sa žiaci s vedúcimi krúžkov zastavili na vianočných trhoch, kde sa občerstvili a zdokonalili vo finančnej gramotnosti.

Zodpovedné: Mgr. A. Boledovičová, Mgr. I. Viglašová 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.