VIANOČNÉ KOLEDOVANIE III.B A IV.B V KNIŽNICI NA ÚVRATI


V rámci spolupráce našej školy s knižnicou nacvičili žiaci III.BIV. B triedy so svojimi triednymi učiteľkami vianočné koledy a prezentovali sa 11.12. – III.B19.12. – IV.B v miestnej knižnici na Trnávke.

Žiaci III.B si pripravili pre pani Betku, vedúcu knižnice i Evičku množstvo vianočných pozdravov s vianočnými i novoročnými blahoželaniami a zaspievali pieseň: „Vianočná pošta“ a  žiaci IV.B si zasa svojim vianočným pásmom kolied pripomenuli najkrajšie sviatky roka „Vianoce“.

Na gitare ich pri koledovaní prevádzal aj pán Boledovič.

 

Zodpovedné: Mgr. Iveta Viglašová, Mgr. Alena Boledovičová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.