ucimenadialku.sk


Milí naši sledovatelia,  

webový portál Ministerstva školstva a Štátneho pedagogického ústavu ucimenadialku.sk vybral spomedzi príspevkov škôl o online vyučovaní počas 1. vlny koronakrízy príklady dobrej praxe a zverejnil ich na tomto portáli ako inšpirácie pre ostatné školy.

S potešením vám oznamujeme, že príspevky uverejnené aj na webe našej školy zsvrutocka.sk – prezentácie o online vyučovaní minuloročnej 2. A triedy patria medzi 6 uverejnených príkladov dobrej praxe zo základných škôl na Slovensku na tomto portáli a zároveň sa stali jedinou vybranou inšpiráciou z Bratislavy.

Je mi cťou, že Štátny pedagogický ústav ocenil moju prácu s deťmi počas koronakrízy. Teším sa, že som so súhlasom vedenia školy zaregistroval našu školu pre bezplatné používanie Microsoft Office 365, vytvoril kontá pre všetkých žiakov našej školy a tým sprístupnil vyučovanie Vašim deťom aj na diaľku. Verím, že zvlášť v tomto náročnom období pomohli školiacim tímom realizované školenia kolegom z 2. stupňa, ktorí už v posledné týždne zodpovedne učia žiakov online.

Zároveň prikladám linky na portál Ministerstva školstva s uverejnenými príspevkami z našej školy:

https://ucimenadialku.sk/inspiracie-dobrej-praxe/14/ked-online-skola-bavi
https://ucimenadialku.sk/inspiracie-dobrej-praxe/15/online-vyzvy-na-zs-vrutocka

Zodpovedný: Mgr. Martin Molčan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.