ŠKOLSKÝ VIANOČNÝ HANDMADE BAZÁR


Vianočné sviatky patria medzi tie najkrajšie v roku a už tradične predvianočný čas patrí nášmu školskému handmade bazáru. Dňa 14.12.2018 v popoludňajších hodinách sa naša telocvičňa zaplnila predávajúcimi, ktorí ponúkali rôzne domáce koláčiky, medovníčky, sladkosti, oblátky, palacinky alebo vianočné ikebany, ozdoby na stromček a iné dekorácie či darčeky. Predvianočnú atmosféru školského bazára dopĺňalo fotenie s Mikulášom, anjelské maľovanie na tvár, chutná štrúdľa od našich šikovných pani kuchárok, čaj a punč a vianočné koledy i piesne.

Výťažok zo vstupného a poplatok za stôl pre predajcov sme sa tento rok rozhodli venovať zvieratkám – psím útulkom. Z pozitívnych recenzií a ohlasov sme vybrali útulok TUL/K/ÁČIK o.z.. Počas bazára mohli návštevníci prispieť aj materiálnymi vecami pre útulok v podobe starých uterákov, obliečok, diek alebo plachiet a pod. Tieto veci poputujú do útulku Zatúlané psíky Šaľa.

Všetkým účastníkom a žiakom, ktorí pomáhali s prípravami a počas bazára ďakujeme, veríme, že vianočné sviatky boli plné pokoja, lásky a radosti a do nového roka želáme veľa osobných i pracovných úspechov.

 

Vyzbierali sme 162,74 €

pre občianske združenie pre zvieratá, ktoré potrebujú pomoc

ĎAKUJEME 🙂

 

Pomáhali: Nela, Karin, Denisa, Jesika, Stanislava, Viktória Z., Marko, Filip, Roland, William a ďalší žiaci z 9.B a 8.A

Zodpovední: Darina Koršňáková, Zuzana Kanisová, Alena Boledovičová, Iveta Viglašová, Lukáš Dzian, Lukáš Srnka

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.