Rozlúčkový plagát pre pani knihovníčku Betku Polovkovú


Pri príležitosti ukončenia ďalšieho úspešného školského roka a zároveň aj svojho pôsobenia na 1. stupni, si žiaci IV.B triedy pripravili rozlúčkový plagát na pamiatku pre pani knihovníčku Betku Polovkovú. Takýmto spôsobom sa jej chceli všetci poďakovať za to, že ich celé štyri roky sprevádzala svetom kníh, fantázie, vzdelania a múdrosti. Taktiež sú jej žiaci vďační za všetky krásne akcie a ľudí, s ktorými sa v knižnici stretli. Aj to je dôvod, pre ktorý títo žiaci zavítajú do knižnice na Trnávke určite ešte veľakrát.

Zodpovedná: Mgr. Zuzana Kanisová

 

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.