Projekt Milujem knihy – 2. A

V našej triede milujeme knihy. A že je to naozaj tak, dokázali sme aj tým, že o prečítaných knihách, z ktorých mnohé nám doporučil náš triedny pán učiteľ Mgr. Martin Molčan, sme napísali projekty. Niektoré z nich sme prezentovali aj počas našej návštevy v miestnej knižnici v Trnávke.

Pani knihovníčke a takisto aj nám svoje projekty odprezentovali naši odvážni spolužiaci Samko Kovács, Paulínka Remšíková a Matúško Malik. Odmenili sme ich potleskom a pani knihovníčka pridala aj pochvalu a krásne knižky, ktoré si spolužiaci mohli odniesť domov ako darček.

Či sa nám projekty vydarili, posúďte sami…

A ešte prikladáme názvy niektorých kníh, ktoré nám doporučil náš triedny pán učiteľ. O viacerých sme napísali projekty a poniektoré z nich sme si vybrali pre svoj prednes na triednom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Veríme, že budú páčiť aj Vám.

1. Stratený kráľ – Roman Brat
  2. Rozprávka o psíkovi Gagarinovi /Ema a Max/ – Jana Šajgalíková