Môj obľúbený spisovateľ


Žiaci III.A triedy sa na projekt: „ Môj obľúbený spisovateľ “ pripravovali dlhší čas. Nebolo to jednoduché. Vo dvojiciach si najprv vybrali „svojho“ spisovateľa. Nasledovalo zbieranie materiálov: o živote spisovateľa, jeho tvorbe, oceneniach, atď. Žiaci čerpali z internetu, časopisoch, čítanky a iných zdrojov. Pri každej návšteve knižnice si vypožičali okrem ľubovoľnej knižky aj knihy  od obľúbeného autora. Mnohí usilovní žiaci stihli prečítať od vybraného autora  aj 9 kníh. Potom si nazbieraný materiál priniesli do školy, zreferovali, čo sa dozvedeli, vytriedili potrebné informácie, strihali, naaranžovali na výkresy, lepili, kreslili, dotvárali…

Zvládli to na výbornú. To, že žiaci III.A sú šikovní a usilovní vidieť aj na vytvorenom „ malom umeleckom dielku“. Posúďte sami.

 

Zodpovedná: Mgr. A. Kösegiová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.