Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz

V dňoch 1.-6.2.2016 sa 32 žiakov našej školy zúčastnilo lyžiarskeho výchovno-výcvikového kurzu. Výber už osvedčeného lyžiarskeho strediska Tále pod Chopkom, sa ukázal ako výborný, nakoľko boli výborné podmienky na lyžovanie i napriek tomu, že v niektorých strediskách mali problémy so snehom. Počas kurzu sa všetci začínajúci lyžiari naučili lyžovať, pokročilí sa zdokonalili vo svojej technike a dobre si zalyžovali. V závere kurzu všetci žiaci úspešne zvládli preteky v slalome.

Celkovým víťazom sa stal M.Bednárik /9.a/ a zo skupiny začiatočníkov najrýchlejšia bola L.Hulanská /6.b/.

Gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.
H.S.