Krúžky Poznaj svoje mesto a Turistický krúžok (9. 11. Bibliotéka)


Dňa 9. 11. 2019 žiaci z krúžkov Poznaj svoje mesto a Turistický navštívili Bibliotéku – knižný veľtrh a výstavu vzdelávania. Mali možnosť prezrieť si množstvo zaujímavých knižiek od rôznych vydavateľstiev. Precvičili si finančnú gramotnosť nakupovaním detských kníh. Zahrali si rôzne spoločenské hry.

Dostali darček – šiltovku “ Čitateľský oriešok „.  Naša škola je zapojená do tejto čitateľskej súťaže. Taktiež kreslili, čo by si želali pod stromček. Prezreli si interaktívne pomôcky na vyučovanie. Bibliotéka sa im veľmi páčila a odniesli si veľa zážitkov.


Zodpovedné: vedúce krúžkov Mgr. A. Boledovičová,  Mgr. I. Viglašová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.