KONCERT INTEGRÁCIA 2018


Triedy VI.B, VIII.AVIII.B  sa zúčastnili 10. ročníka Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia 2018, ktorý sa  konal dňa 10.10.2018 o 10:00 hod. na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Zaplnený štadión privítal skupinu IMT Smile, Ondreja Kandráča, Mariána Čekovského, Daru Rolins, prišiel Majk Spirit, Ego aj žiaci umeleckých škôl s tanečnými vystúpeniami. Milým prekvapením bol príchod našej reprezentácie vo futbale, či  známych hokejistov Mariána Hossu a Ľubomíra Višňovského. Celú akciu moderovala Katka Brychtová a Marcel Forgáč. Deti dostali rôzne sladkosti a jogurty od sponzorov akcie.

 

Zapísala: Ivana Šišoláková

Zodpovední za akciu: L. Srnka, I. Šišoláková, Z. Kanisová, L. Dzian

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.