Jesenná výstavka (MIMO)


Prváčikovia z céčky sa už navzájom skamarátili a spolu si vytvorili jesennú výstavku. Na hodine slovenčiny využili pomôcku – kocky s písmenami, ktoré im s ochotou poskladali rodičia. Pomocou kociek spájali písmenká do slabík a veľmi sa tešili, keď sa im podarilo prvé slovo MIMO. Je to prvácky maskot, ktorého si už dve detičky vzali domov, aby s ním prežili víkend. Tým, že Mimovi prečítali rozprávku, si rozvíjali potrebné čítanie s porozumením. Na ďalší týždeň tieto deti dokázali pred ostatnými o víkende referovať. 

Zodpovedná učiteľka: Mgr. L. Drahusová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.