Krúžky Poznaj svoje mesto a Turistický krúžok (12.10. Partizánska lúka)


Aj v tomto šk. roku 2019/2020 krúžky Poznaj svoje mesto a Turistický začali svoju činnosť v októbri. V sobotu 12.10. sa vybrali na Partizánsku lúku. Žiaci si zašportovali na detských ihriskách, svoju finančnú gramotnosť si precvičili nakupovaním v bufete, skákali si na trampolíne, povozili sa detskej lanovke, prešli sa okolo jazera. Svoje vedomosti z prvouky a prírodovedy si doplnili informačnými tabuľami a sledovaním okolitej fauny a flóry.


Zodpovedné: vedúce krúžkov Mgr. Alena Boledovičová, Mgr. Iveta Viglašová

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.