HALLOWEEN V KNIŽNICI NA ÚVRATI – Triedy III.B a IV.B


V rámci spolupráce našej školy a knižnice Na úvrati zorganizovali triedne pani učiteľky III. B a IV. B triedy s pani knihovníčkou Betkou Halloween. Žiaci prezlečení do rozličných masiek sa organizovane presunuli do knižnice spolu s čarodejníčkami / učiteľkami / Aknelou a Atkevi.

Pani knihovníčka ich pekne privítala v nádherne vyzdobenej knižnici. Porozprávala im o význame a zrodení Halloweenu . Žiaci si pozreli strašidelný film a potom plnili úlohy: hľadali čokoládové / tekvicové / guličky v záhadnom vreci, skladali puzzle s halloweenskou tematikou.

Po občerstvení pokračovalo vyhodnotenie. Najoriginálnejšie masky boli odmenené knihou a sladkosťami. Každý žiak dostal aj diplom a halloweenske cukríky a chipsy v tvare pavúkov a pavúčej siete.

Zodpovedné: Mgr. Iveta Viglašová, Mgr. Alena Boledovičová, Betka Polovková

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.