BIBLIOTÉKA – PEDAGOGIKA – MINERÁLY BRATISLAVA


BIBLIOTÉKA    25. MEDZINÁRODNÝ KNIŽNÝ VEĽTRH, PEDAGOGIKA  22. VÝSTAVA VZDELÁVANIA A DIDAKTICKEJ TECHNIKY, MINERÁLY BRATISLAVA  6. VÝSTAVA MINERÁLOV, DRAHÝCH KAMEŇOV A FOSÍLIÍ

 

Dňa 11.11.2017 navštívili žiaci z krúžkov Tenisovo-turistický  a  Poznaj svoje mesto medzinárodný knižný veľtrh v Inchebe Expo Bratislave v Petržalke. V dopoludňajších hodinách sa zúčastnili dramatizovaného čítania na motívy knihy Mareka Vadasa: Útek /o hľadaní bezpečného domova/, ktoré predviedol bábkoherec Lukáš Tandar. Vydavateľstvo BRAK a ilustrátorka Daniela Olejníková za túto knihu Zlaté jablko BIB 2017.  Žiaci s vedúcimi krúžkov mali možnosť byť aj pri krstení knihy Chymeros, ktorú napísal známy slovenský spisovateľ Daniel Hevier. Popoludní si žiaci zahrali najnovšie spoločenské i logické hry, nakúpili sa detské knihy, zdokonalili sa vo finančnej gramotnosti, pozreli si výstavku drahých kameňov. Všetkým sa knižný veľtrh aj výstavy veľmi páčili.

Zodpovedné vedúce krúžkov: Mgr. I. Viglašová T-T, Mgr. A. Boledovičová PSM

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.