Dobrý skutok II. C triedy


Na Trnávke v spolupráci s vedúcou Domu dôchodcov a ZŠ Vrútocká  pripravili žiaci II. C triedy s triednou pani učiteľkou jarné pásmo ku Dňu matiek. Prezentovali bohatý,  intelektuálny  a emocionálny projekt o ľudových tradíciách. Nechýbali  piesne,  porekadlá, zvyky,  hádanky a básne pre mamičky a babičky.

Preplnená sála  ich odmenila silným potleskom. Nechýbalo ani bohaté občerstvenie. Deti sa z úspešného vystúpenia potešili a určite im dlho zostanú spomienky na emotívny zážitok, ktorým rozveselili seniorov a seniorky. Urobili naozajstný „Dobrý skutok„.

Zodpovedná: Mgr. J. Pastoreková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.