Atletická súťaž “ O pohár Trnávky „


Aj v tomto školskom roku zorganizovala naša škola už 5. ročník atletickú súťaž “ O pohár Trnávky „. Kvôli nepriaznivému počasiu sa konala v telocvični. Pozvanie prijali 3 ružinovské školy. Hneď na úvod privítala prítomných RŠ RNDr. Darina Bezáková.

Žiaci súťažili v štyroch disciplínach  (beh cez prekážky; hod plnou loptou; skok z miesta a štafeta). Najväčší počet bodov za jednotlivé disciplíny získala ZŠ Nevädzová a odniesla si pohár. Na 2. mieste sa umiestnila ZŠ Drieňová a 3. miesto získali žiaci našej školy.        

Ocenení boli aj najmenší účastníci  – prváci.  Najlepší bol zo ZŠ Nevädzová; druhý zo ZŠ Drieňová a tretí bol náš žiak Zbyněk Holejšovský z I. B triedy.        

Žiakom aj učiteľom sa súťaž veľmi páčila a prisľúbili, že sa zúčastnia aj ďalšieho ročníka. Sponzor akcie Tesco zabezpečil pre žiakov a učiteľov banány a minerálky. Na záver poďakovala Iveta Viglašová účastníkom za vynikajúce športové výkony,  ocenila pomoc pani asisteniek (A. Boledovičovej  a H. Skovajsovej) a popriala žiakom a pedagógom šťastný návrat domov (do škôl).

Zodpovedné: Mgr. I. Viglašová,  Mgr. A. Boledovičová,  Mgr. H. Skovajsová

Ozvučenie: Mgr. L. Srnka + žiak IX. A V. Veselík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.