Biologická olympiáda – kategória E


Obrovský úspech našich žiačok!

Dňa 3. mája 2017 sa na pôde Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave uskutočnilo krajské kolo Biologickej olympiády v kategórii E. Našu školu reprezentovali Adela Ďurmeková zo 6.B a Ingrid Valková zo 6.B triedy pod vedením p. uč. Provazníkovej. Spomedzi najlepších v Bratislavskom kraji v kategórii Zoológia obsadila Ingrid Valková krásne 3. miesto a Adela Ďurmeková s celkovým počtom bodov 230 z možných 250 sa umiestnila na 1. mieste a postupuje do celoštátneho kola, ktoré sa uskutoční v polovici júna tohto roka.

Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme k výsledkom!

Zodpovedná: M. Provazníková

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.