Ako byť dráčikom – inscenované čítanie II. A v I. B


Na našich malých prváčikov čakalo poslednú októbrovú stredu veľké prekvapenie. Žiaci II. A triedy si pod vedením triedneho učiteľa Mgr. Martina Molčana pre nich pripravili
inscenované čítanie príbehu Byť dráčikom je úžasné, ktorý spoločne čítali v čítanke, aby tak prváčikov motivovali k čítaniu a ukázali, ako krásne budú vedieť plynulo čítať celé príbehy aj oni, keď sa budú snažiť, už o rok. Triedna pani učiteľka I. B Mgr. Iveta Viglašová poďakovala druhákom za inscenované čítanie a ocenila darček, ktorý druháci pre prvákov vyrobili – záložku do šlabikára s obrázkom dráčika, ktorý im bude pripomínať návštevu druhákov. Pre deti z oboch tried to bolo príjemné stretnutie a pre druhákov prvá nezabudnuteľná skúsenosť prezentovať svoje čítanie prostredníctvom inscenovaného čítania pred spolužiakmi z inej triedy. Veríme, že spolupráca oboch tried bude ďalej pokračovať a ktovie, možno nás svojou návštevou nabudúce prídu prekvapiť aj prváci.  

Zodpovedný: Mgr. M. Molčan

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.