VÝSTAVA O KOZMONAUTIKE


Dňa 23.11. 2016 sa žiaci VII.B zúčastnili na výstave o najväčšom dobrodružstve ľudstva. Každý žiak videl stovky exponátov mapujúcich vývoj pilotovaných kozmických letov. Najväčším zážitkom pre všetkých boli reálne modely americkej rakety Saturn a ruskej rakety Sujuz. Pestrá bola aj prehliadka kozmických skafandrov pre astronautov, ako aj model ruského LUNOCHODU. Potešilo nás, že jeden z astronautov – E.A. CERVAN, ktorý vystúpil na Mesiac, mal starých rodičov zo Slovenska.

Foto: žiak VII.B D. Herman

Zodpovedná: tr. uč. VII.B triedy Mgr. B. Lešová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.