Výlet I. A triedy


Na konci školského roka čakalo na malých prváčikov prekvapenie.
Spolu s triednym učiteľom Mgr. Martinom Molčanom  sa žiaci 1. A triedy plavili loďou na Devín.

Z prístaviska sa vybrali na krátku prechádzku popri sútoku riek Dunaj a Morava, a potom už ich čakal sprievodca po hrade Devín, ktorý im porozprával o histórii hradu i zaujímavú legendu o veži Mníška. Deti si tiež vyskúšali ako dlho trvá, kým začujú dopadnutie vyliatej vody na dno 55 m hradnej studne a napokon si vychutnali nádherný výhľad na celé okolie z hornej časti hradu.


Výlet sa všetkým páčil a pre mnohých prváčikov to bola nezabudnuteľná prvá skúsenosť s  plavbou na lodi.


Zodpovední: Mgr. Martin Molčan, Michal Fedič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.