Vyhodnotenie projektu „Starý mobil SEM!“


Milí žiaci a všetci aktívni podporovatelia projektu Recyklohry,

ako ste si určite všetci všimli, naša škola sa tento rok zapojila do atraktívneho projektu:„Starý mobil SEM! „. 

Výsledky celoslovenskej súťaže v zbere mobilov sú už na svete. Najskôr by sme Vám chceli pre zaujímavosť zhrnúť priebeh súťaže na celom Slovensku.                

Spolu s nami o krásne ceny súťažilo ešte 150 škôl v celej SR

Školy odovzdali spolu nádherných 18 055 starých mobilných telefónov. 

Najlepší zberač v tomto ročníku vyzbieral neskutočných 465 mobilných telefónov.

Sme veľmi radi, že aj na našej škole sa žiaci a učitelia zapojili do tejto súťaže. Osobitne by sme chceli zablahoželať  pani učiteľke Drahomíre Bielkovej, ktorá za odovzdanie 87 starých mobilov bude odmenená úplne novým tabletom. Srdečne GRATUJEME 🙂  

Za odovzdané mobily bolo našej škole pripísaných 2300 bodov, za ktoré si máme možnosť vybrať ceny v katalógu odmien. Veríme, že nás čaká ešte množstvo takýchto vydarených projektov.  

Za organizáciu celého projektu boli špeciálne ocenené aj naše koordinátorky, pani učiteľky Zuzana Kanisová a Ivana Šišoláková, ktorým by sme touto cestou chceli poďakovať a zaželať veľa úspechov aj v ďalších projektoch.

Zároveň veľmi pekne ďakujeme Vám všetkým, žiakom, rodičom aj učiteľom, za účasť a za to, že ste naše životné prostredie odbremenili od množstva potenciálneho odpadu.  

Ak aj naďalej chcete pomáhať odľahčiť životné prostredie, tak neváhajte a zapojte sa do celoročného zberu elektrospotrebičov, ktoré zaťažujú nielen prírodu, ale často aj naše domácnosti, ak nevieme, kam s nimi surprise. Okrem zberu malých elektrozariadení, na ktoré máme v škole špeciálnu nádobu, s radosťou privítame Vašu podporu aj pri zbere batérii, žiaroviek a tonerov.                    

Pomôžete tak nielen našej planéte a škole, ale  zároveň aj Vy sa zbavíte jednej z mnohých starostí. Všetko pod jednou strechou, odvoz zdarma a k tomu ako BONUS, možnosť zbierania bodov. Tie škola využije na nákup školských pomôcok a hlavne odmien pre najlepších separáčov smiley.

Sme vďační všetkým ľuďom, ktorým záleží na našej planéte. Je dôležité si uvedomiť, že Zem je zdrojom všetkého potrebného na naše prežitie. Dôležité je však nielen brať, ale jej aj niečo odovzdať. Žime a konajme tak, aby sme zanechali našu planétu v dobrom stave aj pre ďalšie generácie. Veď nie nadarmo sa hovorí, že: “ ZEM NIE JE NA JEDNO POUŽITIE! “  Buďme ľuďmi, ktorí o tom nielen rozprávajú, ale pre to aj niečo robia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.