Vianočný program pre Klub dôchodcov a knižnicu na Trnávke


Každoročne pripravia žiaci 1. st. ZŠ vianočný program pre tety a ujov, ktorí sa stretávajú v Klube dôchodcov a zároveň vystúpime s týmto programom aj v knižnici na Trnávke. Aj tento rok sme navštívili ich predvianočné posedenie. Deti s chuťou a radosťou predniesli svoje básničky a zaspievali slovenské koledy a tak navodili peknú a slávnostnú, vianočnú atmosféru. Na záver všetci spoločne zaspievali „Tichú noc“ a žiaci im rozdali darčeky, ktoré sami vyrobili.Popriali sme im krásne a radostné Vianoce! Prítomní nás odmenili veľkým potleskom a tak prejavili svoju radosť z našej návštevy.


Zodpovedné: Mgr. Santerová J. – ZRŠ, Mgr. Glasová Eva – tr. uč.

Odkaz pre video: https://www.dropbox.com/s/zt4cljead5xp4i9/K6.mp4?dl=0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.