Vianočný bazár


Už ôsmy rok sa našej škole v popoludňajších  hodinách organizoval tradičný vianočný bazár 16.12.2016. Tento rok  bol špecifický tým, že sa predával iba ručne vyrobený tovar „HAND MADE“. S prípravou výrobkov sme začali už v októbri. V renovovanej telocvični sa stretlo viac ako päťdesiat stánkov predávajúcich rôzny vianočný tovar ( napríklad: svietniky, ikebany, koláče, punč, lokše, štrúdľu, medovníky, palacinky, cukrovú vatu, pohľadnice a iné dekoračné vianočné predmety ). Príjemnú atmosféru podfarbovala vianočná hudba pod vedením Jána Boledoviča. Výťažok z predaja bude použitý na koncoročné výlety. Prvý krát v histórií sme poukázali výťažok  zo vstupného ( 104,40€)  na Občianske združenie Červený Nos Clown doctors.

 

Zodpovedné: Mgr. A. Boledovičová, PaedD. D. Koršňáková, Mgr. I. Viglašová

 

 

Bratislave dňa 31. 12. 2016

Vážená pani Mgr. Viglašová,

ďakujem Vám za Vašu podporu a finančné dary vo výške 104,40 €, ktoré ste darovali v priebehu celého roka 2016.

Veľmi si vážim Vašu podporu a je to pre mňa veľký zázrak, že už dvanásť rokov vďaka Vám môžeme spoločne prinášať smiech deťom do nemocníc. ĎAKUJEM!

V dnešný slávnostný deň by som Vám rada popriala veľa zdravia, šťastia a lásky aj do nasledujúceho roku 2017.

 

 

S úctou,

MUDr. Katarína Šimovičová

predsedníčka o. z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.