Vianočné koledovanie I. stupňa pri stromčeku


Dňa 21.12. sa žiaci I. stupňa rozlúčili s kalendárnym rokom 2018 pri vianočnom stromčeku. Úvodným slovom privítala všetkých prítomných p. riaditeľka RNDr. D. Bezáková a zaželala im krásne vianočné sviatky a všetko najlepšie v novom roku 2019.

Každá trieda postupne vystúpila so svojím krátkym programom. Začali najmenší žiaci prváčikovia. Poslední sa predviedli štvrtáci, najstarší na I.stupni. Koledy, básničky, pesničky navodili krásnu vianočnú atmosféru a žiaci po skončení programu odišli na vianočné prázdniny. 

Zodpovedné za akciu: TU I.stupňa +ZRŠ Mgr. J. Santerová +RŠ RNDr. D. Bezáková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.