Vianočná besiedka v II. B triede


Tesne pred Vianocami bola v II. B Vianočná besiedka. Žiaci na 1. hodine ozdobili vianočný stromček vypočítaním príkladov do 100 (sčítanie a odčítanie celých desiatok). Potom im pani učiteľka Ivetka prečítala dojímavý príbeh o Mrázikovi. Následne žiaci robili úlohy a precvičili si čítanie s porozumením. Na výtvarnej výchove vyrábali množstvo výrobkov z časopisu Vrabček,  v ktorom je veľa kreatívnych a zábavných úloh pre žiakov 2. ročníka.Z prezentácie, ktorú pripravila TU sa žiaci dozvedeli, čo všetko robili ľudia v minulosti pred Vianocami,  t.j. už od novembra. Na poslednej hodine si rozdali darčeky,  ktoré si našli po stromčekom. (Každý žiak priniesol darček tomu, koho si vyžreboval.) Na záver si spoločne zaželali pokojné prežitie vianočných sviatkov, hlavne veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody.


Zodpovedné: TU Mgr. Iveta Viglašová, vychovávateľka Ing. Mária Baláková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.