Veterina Avion – exkurzia ŠKD


Žiaci navštívili  veterinárnu kliniku v OC Avion. Pani doktorka žiakom podrobne vysvetlila, ako sa starajú/ vyšetrujú pacientov, ktorí ich kliniku navštívia. Sú to hlavne zvieratá, ktoré chováme v bytoch a rodinných domoch ( psy, mačky, zajace, škrečky, jaštery, hady, … a podobne). Taktiež si pozreli operačnú sálu a aj miestnosť, kde zvieratám po operácii podávajú infúziu. 

Na záver si  prezrieli obchod, v ktorom sú všetky doplnky pre zvieratká, ktoré chovatelia potrebujú, ak chcú mať doma nejaké zvieratko.

Zodpovedné: Mgr. Iveta Viglašová, Mgr. Eva Glasová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.