SMOLENICE – 3. B


Dňa 5. 6. 2019 sa žiaci 3.B triedy spolu s tr. učiteľkou D. Balážkovou a p. vychovávateľkou zúčastnili výletu do Smoleníc, kde navštívili krásny lesopark pod Smolenickým zámkom a potom exkurziu vo Včelárskej záhrade.

Milí lektori nám pútavo porozprávali o živote včiel, ukázali nádhernú záhradu plnú kvetov a stromov, ktoré lákajú včely, ochutnali sme tri druhy medu, vyskúšali včelí tanec a nazbierali si lesné jahody. Z medových plátov sme sa naučili vyrábať sviečky.

Po obedňajšej pauze sme sa vybrali do jaskyne Driny, ktorej chlad a vlhké prostredie príjemne osviežili po namáhavom výstupe. Z výletu sme sa vrátili s krásnymi zážitkami.


Zodpovedná: PaedDr. Darina Balážková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.