Slávnostné otvorenie zrekonštruovanej telocvične


Dňa 19.1.2017 pani riaditeľka RNDr. Darina Bezáková slávnostne otvorila zrekonštruovanú telocvičňu. Otvorenia sa zúčastnil 2. zástupca starostu MVDr. Marián Gajdoš,  traja poslanci MÚ Ružinov a ZRŠ Mgr. Janka Santerová.

Pani riaditeľka svojim príhovorom poďakovala MÚ Ružinov za zrekonštruovanie našej telocvične, ktorá už potrebovala zrenovovať, stará slúžila žiakom 40 rokov.

Nová telocvičňa v zeleno-oranžových farbách bude určite slúžiť žiakom nielen na hodinách telesnej výchovy, pri športových krúžkoch  i kultúrnych podujatiach, ale i športovým skupinám, ktoré si prenajímajú telocvičňu v popoludňajších a večerných hodinách. Telocvičňu si pri tejto príležitosti vyskúšali žiaci VI. ročníkov florbalovým zápasom pod vedením p. učiteľky telesnej výchovy na II. stupni Mgr. Heleny Skovajsovej.  Na zápase povzbudzovali žiaci II.BIV.A triedy s triednymi učiteľmi Mgr. Ivetou Viglašovou a Mgr. Danielom Jenikowským.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.