Slávnostné otvorenie školského roka 2015/ 2016


Slávnostné otvorenie školského roka 2015/ 2016 sa uskutočnilo v telocvični. Pani riaditeľka RNDr. Darina Bezáková privítala hosťa z MÚ zástupcu starostu pána MVDr. Mariána Gajdoša, ďalej rodičov, najmladších žiakov- prváčikov, ZRŠ Janku Santerovú a triedne učiteľky prvých ročníkov Mgr. Martinu Parackovú / I.A / a Mgr. Ivetu Viglašovú / I.B /. Po krátkom príhovore RŠ žiačky I. st. pod vedením p. učiteliek Mgr. Aleny Boledovičovej a PaedDr. Dariny Koršňákovej predviedli svoj program. Po kultúrnom programe sa tr. uč. odobrali so žiakmi a rodičmi do krásne vyzdobených tried, kde ich oboznámili s organizačnými pokynmi. V triedach I.A i I.B prebehlo aj 1. rodičovské združenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.