Prezentácia knihy: “ O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády“


Martin, jeho kniha a nevšedná, tak trochu „šiši“ prezentáciu 9.12.2016

„ Pre tých, ktorí dokážu uveriť neuveriteľnému…“ privítal nás slovami autor novej knihy O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády Martin Daniš, ktorého sme pozvali do našej školy na nezvyčajnú, a tak trochu „šiši“ prezentáciu.

Najprv nás všetkých zahalila nekonečnosť vesmíru, odkiaľ prišli maličký mužíčkovia Heurékovia odovzdať magickú silu a vrátiť sa späť. Až na jedného malého chlapca Chrisa, ktorý bol veľmi opatrný s odovzdávaním tejto magickej sily a čakal na tú najsprávnejšiu chvíľu. Čakal, váhal a opäť čakal, až raz… zbadal čosi pozoruhodné – vôňu čokolády.

Martin nám počas prezentácie prerozprával, ale i zahral veselý príbeh o putovaní malého mužíčka Chrisa, ktorý pri hľadaní čokolády stretáva mnoho fantazijných postavičiek – rozprávajúci kontajner, modrého Macka Sobotku, kravičku Matildu, víly a mnoho ďalších. Besiedku si prišla pozrieť aj pani riaditeľka a hneď si mohla zahrať manažéra čokoládovej výrobne.

Či sa už ale malému Chrisovi podarí nájsť vôňu čokolády a odovzdať jej magickú silu, si už musíte prečítať sami. 🙂 My, žiaci z I.B, II.B, III.B a zo IV.B Martinovi za jeho nezabudnuteľnú návštevu a zážitkovú prezentáciu veľmi pekne ďakujeme.

 

Zodpovedná: PaedDr. Darina Koršňáková

V spolupráci s vydavateľstvom Goralinga

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.