Poznaj svoje mesto a Tenisovo-turistický krúžok


V októbri žiaci s vedúcimi krúžkov Poznaj svoje mesto a Tenisovo-turistický krúžok navštívili Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANU. Pozreli si interaktívnu výstavu dvoch vynikajúcich našich umelcov Albína Brunovského a Petra Uchnára. Potom mali žiaci možnosť pred Starou tržnicou dokázať, že sú pohybovo zdatní v rôznych športových cyklických cvičeniach. Nakoniec si vypočuli krásnu rozprávku o Zdravýživke, vyrobili si tanierik na zdravú výživu a dostali omaľovánku, minerálku i jabĺčko.

Zodpovedné za akciu: Mgr. Alena Boledovičová, Mgr. Iveta Viglašová

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.