POLROČNÝ PROJEKT III.B TRIEDY


ZÁŽITKOVÝ ZOŠIT ZAJKA UŠKA
V minulom školskom roku odoberala naša trieda detský časopis „Vrabček“. Odpovedala na jednu zo súťažných úloh a vyhrala plyšovú hračku, ktorú si žiaci pomenovali zajko Uško. V tomto školskom roku začal zajko od septembra navštevovať rodiny našich žiakov. Najprv navštívil pani učiteľku Ivetku a potom pokračoval v návšteve u všetkých žiakov III. B triedy. Všetci svoje zážitky z víkendov, prípadne Vianočných prázdnin zapísali do zošita a pridali k nim aj zaujímavé fotografie. Pani učiteľka Ivetka zošit so zážitkami dala vytlačiť a žiaci ho dostali k polročnému vysvedčeniu ako darček. S písaním slohu a spracovaním fotografií  im trošku pomáhali aj rodičia. Žiaci sa zdokonalili v písaní aj čítaní, pretože po víkende prezentovali svoje zážitky pred svojimi spolužiakmi v rannej pondelkovej komunite. Aj rodičia si projekt / polročnú aktivitu / veľmi pochvaľovali. Jeden výtlačok /exemplár knihy/ sme zaslali aj do časopisu Vrabček.

 

Zodpovedná: Mgr. Iveta Viglašová- TU III. B triedy

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.