Pasovačka piatakov a školský karneval


Stalo sa už tradíciou, že na našej škole vítajú piatakov na 2. stupni „ Pasovačkou“.  Tá je spojená so školským karnevalom. V úvode tejto milej slávnosti sa žiaci predstavili so svojim programom a siedmaci pre nich pripravili zábavné športové, ale aj vedomostné súťaže. Tohto roku sa všetci stretli vo vynovenej telocvični a prežili pekné dopoludnie, na ktoré budú radi spomínať. Súčasťou predstavovania piatakov bolo recitačné pásmo, pieseň od skupiny ABBA v anglickom jazyku, ale aj hra na husle. Potom program pokračoval súťažami družstiev; najväčší úspech mal „metlobal“, v ktorom dievčatá s metlami naháňali loptu do protihráčovej bránky. Celá slávnosť bola sprevádzaná výbornou hudbou, tancom a   v jej závere porota vyhodnotila 15 najvtipnejších masiek.

Dovidenia o rok, milí budúci piataci.

Zodpovedná: Mgr. Z. Krafčíková, Mgr. B. Lešová

Foto: PaedDr. D. Koršňáková

Hudba: J. Boledovič

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.