Opekačka 1.b triedy


TU I. Viglašová sa spolu s rodičmi a žiakmi stretli vo Vrakunskom lesíku o 10.00 hodine. Stretnutie si dohodli ešte na rodičovskom združení. Vôňa opečených špekáčikov sa niesla celým lesíkom. Kým rodičia opekali dobroty, deti sa zatiaľ hrali na detskom ihrisku. Niektorí prišli na opekačku na bicykloch, iní autom, aby previezli suroviny. Akcia sa veľmi vydarila a aj počasie účastníkom prialo. Mnohí sa zdržali až do obeda, niektorí ostali v lesíku aj popoludní. 

Prišli aj súrodenci prváčikov.

Ďalšiu akciu plánujú uskutočniť v decembri: “ Návštevu vianočných trhov v Oratku na Trnávke „

Zodpovedná: TU Mgr. Iveta Viglašová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.