NOVOROČNÉ ŠPORTOVÉ DOPOLUDNIE


Dňa 20.1.2018 prišli žiaci z krúžkov Tenisovo-turistický a Poznaj svoje mesto a žiaci III.B, IV.B a IV.A do školy aj v sobotu. Vedúce krúžkov si pre nich pripravili „Novoročné športové dopoludnie“ s množstvom rôznych disciplín, ktoré trvalo celé dopoludnie. Žiakov prišli povzbudiť aj ZRŠ Mgr. J. Santerová s RŠ RNDr. D. Bezákovou. Na záver boli všetci žiaci odmenení ovocím /mandarínkou/, keksíkom a diplomom za úspešné absolvovanie. Táto športová akcia sa žiakom aj pedagógom vydarila, o čom svedčia aj fotografie.

ŠPORTOM K LEPŠIEMU ZDRAVIU, MILÍ ŽIACI!

 

Zodpovedné: Mgr. Iveta Viglašová- vedúca Tenisovo – turistického krúžku

Mgr. Alena Boledovičová – vedúca krúžku Poznaj svoje mesto

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.