Návšteva knižnice: II.B


Súťaž v ilustrácií básní z knižky: Básničky zo školskej lavice, ktorú napísala naša pani psychologička Jana Pavlíková

Svoju čitateľskú gramotnosť rozvíjali žiaci II.B triedy aj počas mesiaca máj. Na hodinách čítania prečítali žiaci už tretiu knižku, tentokrát to bola kniha, ktorú napísala naša pani psychologička Jana Pavlíková. Cez výtvarnú výchovu nakreslili nádherné ilustrácie k básničkám, ktoré ich najviac zaujali. 17.5. navštívili miestnu knižnicu, aby si svoje práce vyhodnotili. Ceny do súťaže venovala vedúca knižnice p. Alžbeta Polovková.

 

Zodpovedná: Mgr. I. Viglašová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.