Návšteva knižnice I. B a II. B triedy


V rámci spolupráce s knižnicou navštívili žiaci  I. B a II. B triedy dňa 17. 10.  miestnu knižnicu na Trnávke. P. Betka Polovková / vedúca knižnice/ v úvode privítala nielen žiakov, ale aj p. učiteľky.

P. Sadíleková pre nich pripravila dramatizované čítanie „Včielky“. Žiaci sa aktívne zapájali do deja príbehu. Aktivita sa im veľmi páčila. Každý žiak dostal omaľovánku s príbehom a sladkosť. Na záver sa p. Betka poďakovala autorke príbehu, rozlúčila sa so žiakmi, učiteľkami i p. Sadílekovou.


Zodpovedné: TU I. B Mgr. I. Viglašová, TU II. B Mgr. A. Boledovičová


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.