Moja cesta do školy (3.A)


V uplynulom týždni mali žiaci 3. A triedy projektové vyučovanie na tému Moja cesta do školy. Naučili sme sa ako vytvoriť plán obce, poznať názvy ulíc, orientovať sa v okolí podľa významných objektov v krajine, určili sme si miesta našej cesty do školy, kde máme dbať na zvýšenú opatrnosť a napokon sme odprezentovali spolužiakom tú svoju cestu do školy. Vznikli tak jedinečné projekty, ktorými sme rozvíjali  komunikačné, prezentačné a výtvarné zručnosti a zároveň aplikovali poznatky zo slovenského jazyka a vlastivedy do praxe.

Zodpovedný: Mgr. Martin Molčan – koordinátor projektu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.