Na sv. Mikuláša už je všetka… čokoláda naša! Žiaci z I.B si 6.12. 2016 vyrábali sami svoju Mikulášsku čokoládu. Do vianočných foriem vložili paličky na lízanky, pridali sladkú mandľu alebo brusnice a zaliali čokoládou, ktorú pani učiteľka Darinka roztopila. Cez noc čokoláda krásne stuhla a na druhý deň sme si na nej pochutnali.
Zodpovedná: D. Koršňáková
[fancygallery id=”15″ album=”255″]